Projekt

Novostavba vily v ČR

Novostavba této luxusní vily byl po všech stránkách náročný projekt, který vyžadoval extrémní řešení téměř všech prvků v detailu a preciznost provedení. O to více mě těší, že majitelé důvěřovali mým vizím, které se nám také z 90 % podařilo zrealizovat.

O projektu

Největší výzvu představovalo hlavní schodiště, u něhož jsme navrhli intimní podsvícení stupnice v dolní části přesahu horního schodu. V návaznosti na boční zaklopení lišty pro umístění skleněného zábradlí bylo opravdu těžké vyřešit umístění LED pásků tak, aby se k nim v budoucnu v případě závady bylo možné dostat. Nakonec jsme zvolili LED pásky na magnety, se kterými se při výměně jednodušeji manipuluje.

V interiéru vily jsme pracovali s tapetami a textilem značek Roberto Cavalli, TEXDECOR, Aldeco a La Emiliana. Dřevěný nábytek vytvořil na zakázku truhlář, garnyže a stínicí techniku dodalo AluDeco. Skleněné prvky jsou od společnosti JV glass, dlažba a obklady od ProCeram. Dřevěné podlahy vytvořila WOHACONCEPT Martina Havlíka a osvětlení dodalo PROFI lighting.

  • Typ projektu
    Novostavba
  • Rok realizace
    2020-2023
  • Klient
  • Vedoucí designer
    Daniela Staněk Dvořáková & SIMPLIN, s. r. o.

Nevíte si rady s podobným prostorem?

Ozvěte se nám, rádi s Vámi budeme spolupracovat na jeho proměně.

Předchozí projekt
Rekonstrukce kavárny MOAK