Interiér jako podpis vaší osobnosti

Vy toužíte po místu, kam se budete rádi vracet a hrdě ho sdílet s ostatními. Dovolte nám se naladit na Vaši vlnu a proměnit sny v harmonickou realitu. To je totiž přesně to, co v interiérovém studiu Simplin milujeme!

Více o nás

O nás

Harmonie spolupráce, tak zní filosofie týmu interiérového studia Simplin. Představy, nápady nebo třeba jen pocity klientů proměňujeme ve skutečné interiéry, ve kterých se cítí dobře. Vždy směřujeme k dokonalosti, při tvorbě návrhů, výběru kvalitních materiálů a nejlepších dodavatelů, při samotné realizaci. Jsme partnery v plnění vizí.

Jen to nejlepší

Vzali jsme si za svůj cíl chtít pro své klienty vždy jen to nejlepší. Od materiálů i dodavatelů, přes detailní návrhy až po sladěnou a bezproblémovou spolupráci. Slibujeme, že z toho neslevíme. Nikdy.

Realizované projekty

Rekonstrukce i novostavby, jedna místnost nebo celá vila. Výzvy vítáme a věříme, že naše práce nejlépe hovoří za nás. Prohlédněte si výběr realizovaných projektů; další může být ten Váš.

Co o spolupráci říkají naši klienti?

 • „V rámci naší celkové změny přemýšlení o stravování zaměstnanců Sazky jsme kromě kvality jídla dali velký důraz také na atmosféru a design prostředí. Od strohého a funkčního jsme se díky SIMPLin posunuli k oáze, ve které se snoubí prvky přírody, soukromí a maximální útulnost. Díky nim je naše La Paluba
  skvělou kantýnou!“

  Robert Chvátal Generální ředitel, Sazka a. s.
 • „V top‘ rezidenci Šárecké údolí je pro nás kvalita a vybavení interiéru na prvním místě. Proto hrdě spolupracujeme i se studiem SIMPLin, které pro nás navrhlo interiérový design i standardy druhé etapy. Nemohli jsme si vybrat lépe.“

  Richard Nový Rezidence Šárka
 • „Stavba vily v Průhonicích je pro nás srdcový projekt. Vše musí být dokonalé, harmonicky sladěné, propracované do nejmenších detailů. Každý centimetr musí mít svůj důvod, vysvětlení. Tým SIMPLin dokázal celý projekt interiérů uchopit tak, že tvoří živý funkční celek, a to nás oslovuje čím dál více.“

  Kateřina, Michal Majitelé vily v Průhonicích

Simplin v médiích

Tvorbu interiérového studia Simplin prezentujeme také v médiích. Podívejte se na články o našich projektech nebo rozhovory s majitelkou studia Danielou Staněk Dvořákovou v českých i slovenských médiích.


Naši dodavatelé

Při vytváření interiérů spolupracujeme s těmi nejvýznamnějšími výrobci z Evropy. Zásadní je pro nás volba kvalitních materiálů i prostředků.


Kontakty

Jsem kreativní duše, které nepoleví, dokud Vy nedostanete to, o čem sníte.